Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan vállalhatok diákmunkát...

Hogyan vállalhatok diákmunkát ha most végzek fősulin?

Figyelt kérdés

Szóval most végzek alapképzésen(pénteken lesz az államvizsgám)..

Nyáron diákmunkát végeznék..De ezután ugye már nem lesz hallgatói jogviszonyom..Jelentkeztem mesterképzésre,de azt ugye nem tudom még h.felvesznek-e...Az se biztos h.el tudom majd kezdeni:s


Így tudok egyáltalán munkát vállalni?Kapok jogviszony-igazolást valahonnan?Bár sztem tutira nem..Ha egyszer végeztem ebben a suliban..

Más lehetőség van h.dolgozzak?Nyilván erre a 2 hónapra kéne..Tehát valami ideiglenes meló,nem teljes állás...:D


2010. jún. 16. 15:07
 1/2 A kérdező kommentje:
gyakornoki munkára is gondoltam,de általában ahhoz is folyamatban levő tanulmányokat kérnek:S
2010. jún. 16. 15:08
 2/2 anonim válasza:
A nyáron csak feketén tudnál dolgozni, mivel nincs jogviszonyod.
2010. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!