Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay? Vettem egy fűkasza...

Ebay? Vettem egy fűkasza hengert ami nem egyezett meg amit kaptam. Ki mit tenne?

Figyelt kérdés

Vettem egy fűkasza hengert ami nem egyezik azzal ami a képen látható volt. Másmilyen henger (direkt írta az eladó hogy hasonlítsa össze az ember a sajátjával) A kínai be is ismerte a hibáját elsőre. Ebay pénzvisszafizetés garanciás a cucc amúgy. A kínai kérdezte nem e jó mégis és maradhatna-e és ad vissza 10 dolcsit. Gép alkatrész ha nem egyezik akkor minek ilyen kérdés.....? :D Ez nem foci labda hogy 5 vagy 6 méretű de ugyan úgy játszható..... A kérdésem az hogy van e olyan lehetőség hogy jelentem az ebaynál az esetleges pénzvisszafizetéses cuccot és ha nem egyezek meg a kínaival akkor lép életbe. Na meg ha teszem az küldene másikat akkor is ugye ketyeg a 30 nap. Bár ez a lehetőség kizárva mert 10-14 napig nincs ilyen tétele ami nekem kéne.

Sajnos életemben először ebayoztam, bele is futottam a problémás helyzetbe :(


Amúgy járna a pénzvisszafizetés ilyen esetben mikor az eladó hibázott? Bár kaptam tőle cuccot, de nem tudom felhasználni, nem jó az én fűkaszámhoz.


Nekem nem célom elsőre hogy visszakapjam a lovét, de nem tudom ha küldene újat majd mi a garancia hogy megkapom? Mert már mikor megkapnám kicsúsznék a 30napos pénzvisszafizetés garanciából.


Mit kéne cselekednem ilyenkor?



#henger #ebay fűkasza
2018. jún. 13. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Rém egyszerű, nem azt kaptad, ami kellett, nem is tudod használni, fizesse vissza a pénzt és pont.
2018. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!