Kezdőoldal » Otthon » Kert » 2000 nm-es területre milyen...

2000 nm-es területre milyen benzines fűkaszát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nincs szükségem profi gépre, csak a saját kertem rendbentartásához venném. Eddig is rendszeresen nyírt területről van szó, tehát nem túl nagy a fű, viszont vastagabb fű/gaz is előfordul benne. Maximum 60 ezret tudnék rászánni.


Köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 12. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha még kuporgatsz hozzá úgy 15ezret akkor tudsz venni egy Stihl FS55-öt.

60 körül csak a nagy barkács márkák (mtd, al-co, einhell, oleo mac, stb) gépeit tudod megvenni. Ezek egytöl eggyig kínai (már) a jobb gépeket takarják. Mernek is 2-3 év garanciát adni rájuk.

De a nyugott alvásnak ára van...

2018. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

1 es,nem gondolnám hogy az OLEO Mac kínai motorral lenne .

Most néztem a vadi új gépen a cinkét,ITALY

A mostani gyártottak még katalizátorral is szerelve vannak .

Melyik kínain talász ilyet ?

A Sparta 250 es is elég lenne,de ha 1 el nagyobbat választanál az is 70 alatt lenne ,és ingyen ki is szállítják .Figyelembe kell venni a gépsúlyát is,mert nem mindegy hosszabb időn át milyen súlyt lenget .

2018. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Megnéztem az eddig ajánlott gépeket, mindkettő 1 lóerős. Az elég? Nem nagyon értek hozzá, azért kérdezem.

2018. jún. 12. 18:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy ebben az árban ne is számítsak nagyon erősebb gépre?
2018. jún. 12. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Én ezeket merem ajánlani ár érték arányban kiváló és erősebbek mint azok a szegélynyírók ,amiket ajánlottak neked.

Ezek farmer fűkaszák.Csak azért nehéz neked segíteni,mert meg volt max öszzeged,de már később emeltél.

Na ezek már jobbak.4 éve nyúzom a drágábbikat,de benzin és karbantartáson kívül semmi más nem kellett.

Még a 40 centis fűvel is megbirkózik,bár ehez már erősebb gép kellene.

Jobb mint azok a gyengébb szegélynyírók.

2018. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, 5-ös, ezek jobbnak tünnek! Lehet, rászánok kicsit többet, mint 60, csak jó legyen!


Köszönöm neked is!

2018. jún. 12. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz csalódni,ha minőségi szintetikus olajjal használod 1:40 keverékkel.
2018. jún. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hecht márkát nézegetnék még, ha már a Husqvarna boltok vállalják, hogy mögé állnak.
2018. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ekkora területhez nem jutna eszembe 2 LE alattit venni. Hiába csúcsminőség, ha egyszer gyenge, és szálanként kell levadászni a füveket. Az 1 LE-sek csak fűszegélynyírók.

Tény, hogy olcsón jót nem tudsz venni. Maradnak a kínaiak. Pl. Fuxtec. Tart, ameddig tart, de addig tudsz vele rendesen dolgozni, nem úgy, mint egy kis géppel. Ha hosszú távra gondolkodsz, akkor meg rá kell szánni a 200-at. A te döntésed.

2018. jún. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy a jó gépek drágák, de sajnos nincs 200 ezrem most egy új gépre. Megnézem az ajánlott márkákat, aztán meglátom!


Mindenkinek köszönöm a segítséget!

2018. jún. 14. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!