Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
Klem Benedek nevű felhasználó kérdése:

Hallottam hogy Kaposváron KFC fog nyílni. Nem tud róla senki hogy hol és mikor fog nyitni?

2018. jún. 14. 21:47  Privát üzenet  

A válaszok
Nem fog, a KFC szerint sem!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. jún. 14. 22:05 Privát üzenet

Én azt a teóriát HALLOTTAM,hogy a Csiky Gergely Színház és a hozzá közel lévő Spar közötti üres telekre tervezik.

De szerintem nem lesz belőle semmi.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. jún. 23. 00:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ott Burger king fog épülni a Kaposvári közlekedési központ körforgalmával egyidőben.

# 3/4Időpont 2018. jún. 27. 16:38 Privát üzenet

Fúj,Burger King?

Szerintem az olyan Meki koppintás... Ugyanaz totálra szinte.

A KFC meg a csípős,vagány,menő vonalat viszi. Imádom!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. jún. 27. 21:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kaposváron tényleg a CBA Cent helyén egy Auchan fog nyitni?
A Decathlon mikor tervez Kaposváron üzletet nyitni? Mert Kaposvárnál kevesebb lakosú városokban is előbb lett (például:Veszprémben).
Küldtem egy barátomnak MPL postacsomagot, de nem tudták átvenni ezért az "ügyfél kérésére letétbe helyezve". Mit jelent ez pontosan? És mi van olyankor ha mondjuk senki sem...
Miért ne nyit a Média Márkt kaposváron üzletet? Mert sokszor csak azért kell felmennünk Pécsre hogy elmennyünk a Médi Márktba.
Tényleg Burger king nyílik Kaposváron a Budai Nagy Antal utcában a Spar mellett?
Kaposváron a Centrum áruházban (Somogy áruházban) most megálltak a munkák vagy ez már ilyen lesz?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!