Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Írnátok olyan adósság behajtó...

Írnátok olyan adósság behajtó cégnevet, ahol nem előzetes, hanem sikerdíjért dolgoznak? Kom. -Egom megyeit keresek elsősorban.

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

engem olyan érdekelne, ahol akkor is vállalják,ha papír nem készült a kölcsönről. Kérdező te nem tudsz ilyet?

bocs az offért, de szerintem nincs ilyen ahol nem kell előre fizetni, sajna,de ez csak tipp.

2010. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kölcsönszerződés nélkül adtál??? Na ez jó. Sajnos nincs más ötletem, mint a bizonyítása bíróságon. Sajnos érvényes végrehajtási döntéssel sem egyszerű, főleg, ha nem tudok előre fizetni. Még illegális kényszerítő lehetőségek jutnak eszembe.... és akkor ülhetek...
2010. jún. 16. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:

És mi a célja egy ilyen "adósság behajtó cégnek"? Mert semmivel (és TÉNYLEG SEMMIVEL) sincs több jogosultsága, mint neked, jogosultnak.

Ha a kötelezettet el tudod érni, akkor az adósságkezelő cég sem fog mást tenni, csak zaklatni fogja. Te is küldhetsz heti egy sms-t, meg havi két levelet... Sőt, személyesen fel is keresheted. Ajánlhatsz fel részletfizetést. Ezekért miért akarsz fizetni?

Semmi, de semmi értelme nincs ezeknek a cégeknek fellelhető kötelezett és magánszemély jogosult esetén.

2010. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Az elsötöl kérdezem, hogy ezt hogy gondoltad?


"engem olyan érdekelne, ahol akkor is vállalják,ha papír nem készült a kölcsönről."


Ha nincs papir, akkor honnan lehetne tudni, hogy tényleg adtál kölcsön és nem csak el akarsz venni a másik embertöl? Ennyire nem lehetsz hülye...

2010. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos abban a megyében nem tudok ajánlani, viszont nézd meg az Unio-Control Kft-t. Sikerdíjért dolgoznak, de persze ez az összegtől és az állománytól is függ. Egész ország területén dolgoznak!
2010. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a végrehajtónak sokkal több jogosultsága van, mint a behajtónak, ha érvényes végzésed van, akkor foglaljon és árvereztessen a végrehajtó ill. a jövedelméből is tilthat
2010. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:39

B@.zd meg ilyen s.egg arcok mint te minek dumálnak bele olyanba, amihez semmi közük? Amúgy elárulom neked, hogy nem lehet mindenki olyan mint te, hogy kamuból rájárnak valaki nyakára....amúgy megsúgom te kis IQ harcos, hogy vannak ilyen behajtók is, csak az ahogy a kérdező írta, nem legális. Ha normális hangnemben nem tudsz írni, kérdezni (ráadásul valótlant állítasz)akkor te se várd el, hogy veled szembe jobb hangnemet üssön bárki is....

2010. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokkal nem vagyok előbbre, ezt a ... nevű Kft-t próbálom talán megkeresni.
2010. jún. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!