Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem nagyon ertem. Valaki...

Nem nagyon ertem. Valaki megtudja ezt magyarazni?

Figyelt kérdés
Miert mondjak azt hogy kinait nem szabad venni mert hogy "replika" es sz*r? Meg hogy buntetes jar stb... Na akkor ezmost hogy is van? Mivel mindere az van irva hogy Made in China. Pl van is erre egy eset hogy egy LG bluetoothos fejhallgato jart a telefonomhoz amit fel ev utan lattam az Aliexpressen es noname logo nelkuli verzio volt de a doboz meg minden passzolt. Vagy van egy Shure fulhallgato amit szinten kinaban gyartanak de van hogy masoljak, es irjak hogy nem szabad kinabol venni de megis ott van a nagy wholesale ahonnan az arukat legyartjak pl a az apple telefonokhoz a lightning kabelt.. Valaki megtudja magyarazni ezt? Mert komolyan nem ertem. Vagy csak azert van hogy ne a kicsi kinaitol vasarold a markat hanem a konkret markaboltbol hogy ok kapjak a hasznot?
2018. jún. 19. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen volt már az, amikor a "made in china" a rossz szinonimája volt (sőt: egyes helyeken egykor a "made in japan" is ezt jelentette), most már szinte minden távol-keleten készül (a neves márkák cuccai is).


A noname replikák sokszor majdnem ugyanolyan vagy ugyanolyan minőségűek, mint a sokszor annyiért árult márkaboltosak, tehát nem feltétlenól van igazuk, akik azt mondják, hogy csak márkaboltból, de azért ellenpélda is létezik (a márkaboltban kapható eredeti, és jó eséllyel megfelel bizonyos minőségi követelményeknek, míg a másolat vagy megfelel vagy nem).

2018. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi! Igen valahogy en is igy gondolom. :)
2018. jún. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!