Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik a dpd futár...

Hogy működik a dpd futár csomagfeladás? (csomagponton)

Figyelt kérdés

Pontokra szedem a kérdéseket,hogy könnyebb legyen válaszolgatni:D

A csomagpont megvan. Nagyjából 7kg lenne az ,amit fel akarok adni. (Belefér a hosszúság-szélesség maximumba ,amit leírtak).

Szóval odamegyek,odaadom a dobozt és tovább...?

1, Adnak valami papírt ,amit ki kell töltenem (az átvevő címével)?

Szoktak emailt is küldeni (rendeltem már így,de küldeni még nem küldtem)

2, Van lehetőség leírni az átvevő emailjét is,hogy aztán kapjon emailt a kóddal,amivel tudja figyelni a csomag útját?

3, Lehet csomagpontra is küldeni?

4, Megoldható,hogy az átvevő fizesse a költséget (szóval,hogy a csomag feladás nekem ne kerüljön pénzembe)?

5, Rá kell külön írni ha törékeny? Vagy van erre egyáltalán lehetőség?

6, A csomagpontra való küldés hogy működik? Ha Tóth Lászlónak küldöm (csak példa),akkor bármilyen Tóth László át tudja venni?

7, Az oldalon azt írják ,hogy 5,01-10kg-ig 1775Ft ,akkor az annyi is lesz? Nincsenek plusz költségek?


Tudom,hogy fel tudnám hívni őket,de jelenleg nincs pénz a kártyámon emailre meg nem vagyok biztos benne,hogy időben válaszolnának. Köszi a válaszokat:D



2018. jún. 19. 19:33
 1/3 anonim válasza:

Szia,

Odamész a feladó pontra odamész és megmondod, hogy csomagot szeretnél feladni. Az eladó odad egy nyomtatványt te az kitöltö. És ennyi. Kifizeted. A 5,01-10kg 1775Ft, hogy ami ezen belül van az 1775Ft-ba kerül.A törékeny áru kezelés plusz költségbe kerül. De ha simán csak réírod, hogy törékeny pont lefoglyák szarni.Ezért külön kell fizetni.Valamint külön költségen kérhetsz e-mail vagy SMS értesjtést is. De a futár 1 munkanapon belül 8-16 óra között házhoz viszi a csomagot.

2018. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyi az a + koltseg email ertesitesre?
2018. jún. 19. 20:19
 3/3 anonim válasza:
Itt tudod feladni: vaterafutar.hu
2018. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!