Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az AlyExpressen...

Hogyan lehet az AlyExpressen reklamálni?

Figyelt kérdés
Több árucikket kifizettem és nem kaptam meg. Hogyan tudnék reklamálni? Már próbáltam írni, de talán meg sem kapták a levelemet.

2018. jún. 21. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdekes én mindig írok az eladónak, válaszol és vagy újraküldik a cuccost, vagy visszajön a pénz. Természetesen a 60 napot kivárom, csak utána vergődök.

Ha egy mód van rá amikor rendelsz kérj regisztrált csomagot, mert azt a Magyar Postánál is nyomon tudod követni, azt a plusz párszáz forintot megéri. A China Postos regisztrálatlan küldeményből nekem is elveszett pár, de szerencsére nem volt drága egyik se, 5-600 Ft-os tételeknél nem vergődök.

2018. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!