Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajz diákmunkához?

Önéletrajz diákmunkához?

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni egy diákmunkára árufeltöltőnek, de kérnek önéletrajzot. 16 éves vagyok, még semmi munka tapasztalatom. Valaki tudna segíteni hogy mit és hogyan írhatnék az önéletrajzomba? Olvastam az interneten, hogy vannak ehhez sablonok. Ezt a Wordbe kell beletenni? Hogyan?

Bocsánat a sok kérdésért, csak elég tanácstalan vagyok. :D



2018. jún. 25. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lett mostanság ennyire divat diákoktól önéletrajzott kérni, főleg árufeltöltőnek...


Itt jól felsorolja miket kell írnod ( [link] de a sablon csak olyan hogy bemutatja milyen részeknek kell benne lennie. Mivel nincs munkatapasztalatod csak írd meg a szemelyes adatokat, hol-mit tanulsz, milyen nyelven beszélsz stb és a szakmais részt hagyd ki, meg rakj egy képet bele magadról. Nem a konkrét sablont kell wordbe beletenned (habár tuti van tölthető verzió), hanem csak ahhoz hasonlóan kell megszerkesztened.


15 évesen vállalhatsz először munkát hivatalosan, de sok a megkötés ilyebkor még úgyhogy a munkaközvetítők jellemzően 16 éves kor előtt nem tudnak mit adni így azért képben vannak hogy miért nincs tapasztalatod.

2018. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Név, elérhetőség, korod (csak diákmunkánál írd be), iskola

a szakmai rész helyett írd be, hogy egyéni kompetenciák és leírod mihez értesz miben vagy jó

pl egy árufeltöltőnek előny a jó fizikum, kézügyesség, monotónia tűrés, precizitás

meg esetleg azt is beleírhatod a végére, hogy nagyjából hogy érsz rá dolgozni, hétvégén is számíthatnak-e rád stb. 16 évesen csak reggel 6 és este 10 közt dolgozhatsz, éjszaka nem és max 8 órát.

2018. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészen véletlenül nem egy nagykanizsai állást tervezel megpályázni? :D
2018. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!