Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyárban dolgozom már 3 éve,...

Gyárban dolgozom már 3 éve, és már nagyon belefáradtam, untam ebbe a monoton 3müszakba. Semmi időm semmire. Szerintetek, ha jelentkeznék szerzödéses katonának jobb lenne? És aztan iskolaval lassan feljebb lépni? Jo gondolat erre az irányba tartani?

Figyelt kérdés
Kérem az embereket hogy normális válaszokat adjanak..
2018. jún. 26. 00:58
 1/3 anonim válasza:
42%
Szerintem jó ötlet. Üdv :Egy gyári melós.
2018. jún. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Biztos jó volna.Rengeteg szabadidő,nettó 120.000.Gazdagság,bőség,Hawaii.Nem kell ott se gondolkodni,mert megmondják mit csinálj.A ruházkodás nem bonyolult,se az étkészlet (kanálgép) használata.Szerdzsóként az előléptetés kérdéses.Saját állományban lehet tanulni,de oda bekerülni macerás.
2018. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó gondolat, válts!


Ha nem jön össze, még mindig visszamehetsz valamelyik gyárba.


Am. csodálom, hogy idáig is kibírtad kérdező - baccus 3 év és még nem kattantál be?! :)

2018. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!