Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2018ban létezik még a józsefvá...

2018ban létezik még a józsefvárosi piac? Megtudná valaki mondani, hogy pontosan hol? És milyen időkben van nyitva?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Épp nemrég voltam. A régi piaccal szemben, nagy csarnokokban van a piac, de számomra eléggé "megterhelő" volt a meglátogatása :D

Amúgy sem egy szívderítő, plázás vásárlás :D, de én attól kaptam idegbajt, hogy egy csomó helyen csak nagyker volt. Mész, az egyik árusnál tudsz 1-1 db-ot is venni valamiből, a másiknál meg megtetszik valami, de kiderül, hogy csak 16-ot vehetsz belőle,, a 3.-iknál is, a 4.-iknél is, aztán mész, mész, és a 10.-iknél már a hócipőd tele van, ha szerencséd van, akkor néhány helyen már a bejáratnál kiírják.

Igazából abba fárdtam bele, hogy kibogarásszam: hol lehet vásárolni és hol nem? :D

Mondjuk azt, amiért kimentünk, nem kaptunk, de a végére, mikor már hazaindultunk és feladtuk, azért sikerült pár jó vételt csinálni :D

2018. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, a nyitvatartását nem tudom, de de 10 és délután 3 között biztosan nyitva van- mert akkor voltunk :-)
2018. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyanokat nem láttam, amit privátban kérdeztél.

Meg általában nem láttam replikát - nyilván rendszeresen ellenőrzik őket.

Sőt, ha hiszitek, ha nem - most kapaszkodjatok meg :D - MÉG BLOKKOT IS KAPTAM!! :-)

2018. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!