Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A westendben fizetni kell...

A westendben fizetni kell azért, hogy visszahívtak és rövidebbre vágják a piercinget?

Figyelt kérdés

Mondták, ha meggyógyul menjek vissza és rövidebbre vágják (amit nem értek, hogy, de m1)

Ezért is fizetni kell? Cheek-et csináltattam, 19 ezrembe fájt, remélem nem kérnek ezért is pénzt:|



2018. jún. 27. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én meg remélem, hogy igen.
2018. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyire rosszindulatú vagy, sajnállak.:D
2018. jún. 27. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Westend nagyon lehúzós, egyrészt az árak miatt, másrészt mindenbe belekötnek, harmadrészt meg eléggé pocsékul szúrnak és bődületes rossz tetoválásokat adnak ki a kezeik közül.

Normális szalon, ha így írja és mondja és ez benne is van az árban (ezeket egy nyomtatványon tüntetik fel, amit alá kell írj), ott nem kérnek. Ha nincs benne, akkor kérnek. De vannak olyanok, akiknél az ilyen apróságok nem számítanak és ingyen megcsinálják.

Csak, hogy lásd az árat: cheek egy dupla piercing, maga az ékszer ára, főként, ha nagykerárakon számolok, akkor 1-300 Ft. A steril tű 50-100 Ft, a további egyszer használatos dolgok (gumikesztyű, papírtörlő/mull lap...) még 20-50 Ft. Persze ott a remek csipesz, tolómérő, amit egyszer kell megvenni és csak sterilizálni kell újra és újra, akad némi fertőtlenítő folyadék, vatta...stb ami szintén fogyó eszköz, illetve még a jelölő toll. Tehát összesen a cheek párban 4-800 Ft-ot kóstálnak. Ha adnak nyomtatványt, akkor még 5 Ft a papírra. A fix eszközök díjai évek alatt épülnek be filléres tételként. Itt, ami sok, hogy plázaüzlet és azokat csak bérelni lehet, megvenni nem. A bérlése drága. Aztán van még egy weblap, amit üzemeltetni kell, bár az egy apró tétel. Ami náluk még sokra megy, az a sok reklám és amit fizetnek a keresőmotorok szolgáltatóinak, hogy elöl lehessenek, mint fizetett hirdetés. Szakember? Nem, itt neki a díja elhanyagolható. A cheek párban 9-14-ért reális egy normális szalonban egy normális testékszerezőnek, de a 19 iszonyat drága egy ilyen lebujnak. Persze akinek nem inge ne vegye magára. Ápold rendesen a gyógyulása 1-2 hónap minimum és ha már ennyit fizettél érte akkor ha elkérnek egy ezrest, az már semmiség az árhoz képest...

2018. jún. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha tudtam volna, hogy ennyibe kerül nem csináltattam volna meg. Neten azt írták 9ezer+1000 az utókezelő krém. A szalonban még mondtam is hogy akkor 9ezer lesz gondolom. Mikor fizetnék, mondták hogy persze 9ezer, de darabonként ennyi... ._. Nagy szerencse, hogy épp annyim volt.. Egyébként nagyon profik és precízek voltak, de akkor is lehúzás ennyit kérni, nem értem mért 9ezret írnak a piercing árhoz, nem hiszem hogy bárki is egy db-ot csináltatna belőle, mert ez páros piercing úgymond. Ha 18-ért tüntetnék fel az árat biztos nem sokan csináltatnák ott.
2018. jún. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!