Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivan ha nem tudtam időben...

Mivan ha nem tudtam időben befizetni a csekkeket?

Figyelt kérdés

A bátyámnak adtam annyi pénzt, hogy betudja fizetni majd a csekkeimet a postán. Én 2 hétig kenu tárborban voltam. Tegnap érkeztem haza és a tesóm nem tudom mire, de 3 csekk sincs befizetve és ebből egyet már elöző héten bekelett volna fizetnie. A másik 2-őt azt legkésőbb holnap kéne, de nem tudom. Semmi pénzem nincsen. Az utazás során 22 ezer forintot fizettem a benzinre meg hazafelé jövet vennem kellett élelmiszert. 2700 ftom van. A fizetésem meg 5-dikén jön meg. Az internet az egyik amit nem tudok befizetni. 4890 Ft most. Mivan olyankor ha nem tudok időben befizetni pl egy digis csekket? Ilyenkor leállítják az internetet? Lekapcsolják? Vagy mi lesz? Most történik velem ilyen először és sajnos nem tudom mi van ilyenkor. A bátyám lelépett, ő csak addig volt itt amíg én nem,mert amúgy pont hazalátogatott. De mindegy is ez.


L/22



2018. jún. 29. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Majd befizeted, ha lesz penzed. 2-3 honap csuszas belefer, nem kapcsolnak ki semmit.
2018. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapsz felszólítást, némi késedelmi kamatot rátesznek.5.-ig nem lesz komolyabb gondod.
2018. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon köszi a válaszokat :)
2018. jún. 29. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!