Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem mentem be dolgozni (diákmu...

Nem mentem be dolgozni (diákmunka), mert elaludtam. Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
Csütörtök éjjel kellett volna bemennem, de elaludtam, azóta nem hívtak. Hétfőn menjek be a szövetkezetre magyarázkodni? Nyomdai munka (behúzás), szóval nagy tragédia nem lehetett, hogy eggyel kevesebben voltak, de akkor is nagyon kínos. :S Ezt levonják majd a béremből?
2018. jún. 29. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem mentél be ma? Nem is értem... Nyilván menj be az iskolaszövetkezethez, és ott majd megmondják, hogy mi lesz. Magyarázkodni nem kell, arra senki nem kíváncsi, pláne, hogy nem is azonnal szóltál. Csak menj be, és mondd el, hogy ez történt, mire számíts.
2018. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk anno az volt, ha nem jeleztük 24 órán belül levontak a bérünkből kb. 4 ezret.
2018. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 stewie200 válasza:
Ha szolsz (akar utolag is) nem fognak semmit levonni
2018. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!