Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lightinthebox tapasztalatokat...

Mm001 kérdése:

Lightinthebox tapasztalatokat irnátok?

Figyelt kérdés
Naszóval, van egy nagyon jól kinéző kabát ami tetszik, illetve egy karóra. Viszont nem tudom hogy biztos a jó méretben illetve színben kapnám-e a dolgokat. Vagyom annyira talpraesett jó angoltudással megáldott ember hogy tudjak váltogatni a mérettáblázatok közt, illetve ha gond lenne akkor tudjak velük kommunikálni. Olvastam jót is rosszat is róluk, de ha 2007 óta mennek akkor valamit csak jól csinálnak, szóval írnátok tapasztalatokat az oldallal kalcsolatban?

2018. jún. 30. 20:17
 1/1 perec86 válasza:
Annyira megbízható mint az Ali kb, tehát jól is járhatsz meg nem is. Van jó néhány hasonló üzlet, szerintem nézd meg a bonusway.hu-n milyen boltok vannak hasonló kategóriában és válogass review alapján.
2019. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!