Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalra mennyi idő, mire...

Paypalra mennyi idő, mire megérkezik az utalt összeg?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom utalt az en paypalomra, mivel nekem nincs bankkartyam, de meg nem erkezett meg. Kb 20 perce tortent az utalás. Ez normalis? Mennyi idobe telhet mire megerkezik az összeg?

2018. júl. 1. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mit jelent jelen esetben az, "utalt"? Paypalon belül vagy internetes bankkártyás fizetéssel azonnal meg kell érkeznie. Ha pedig a bankszámláról próbálja belföldi átutalással feltölteni a te egyenleged, akkor az általában 2-4 munkanapba telik, de mivel csak a saját neveden lévő bankszámláról lehet feltölteni a paypal egyenleged, ezért a barátod számlájáról nem fog sikerülni.
2018. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az en paypalomra utalt az ő bankkartyajarol :)
2018. júl. 1. 13:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk általában 3 nap szokott lenni az utalás. Néha csak 2. Szóval igen, normális hogy nem jelent meg azonnal a Paypal fiókodban.
2018. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok 😊
2018. júl. 1. 13:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A PayPal fiókodban lévő névnek és a bankszámla tulajdonosának nevének meg kell egyeznie. Ha nem a saját nevedre szóló bankszámládról utalsz (vagy utal akárki) a saját PayPal-odra, akkor a pénzt soha nem fogják jóváírni a PayPal fiókodban. Ilyen esetben jópár nap átfutási idővel visszautalásra kerül az összeg, némi kezelési költség levonása mellett.
2018. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én írtam rosszul, az ő paypaljarol utalt az en paypalomra.
2018. júl. 1. 16:14
 7/12 anonim válasza:
Csöves PayPal!:D
2019. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Máté Anita válasza:
Én találtam egy alkalmazást ami paypalra fizet ha elértem a 200$-t. Kértem a kifizetést és elvileg megis történt de a paypal egyenlegem 0ft . Ilyenkor hol tudok utána nézni?
2020. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Máté Anita,

Velem is ugyan ez a helyzet. Lehet egy alkalmazásról beszélünk. Én is várom a választ hátha okosabbak leszünk.

2021. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Paypal rendesen fogad és utal.Lehet ahonan a pénzt várod az hamis vagy a téerő megszakította a kaocsolatot akár egy pillanatra is akkor máskép lessz talán nem is lessz
2022. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!