Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítség! Lenyúlta a pénzem...

Segítség! Lenyúlta a pénzem az Amazon? Mit tudnék ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Életemben először (és utoljára) rendeltem egy 3D szemüveget az amazonról tegnap, de törölték a rendelésemet, mert a megadott rendelést nem tudják kipostázni a címemre. Ezzel nem is lenne baj, csakhogy a termék végösszege (szállítási költséggel együtt) már levonásra került az OTP Junior kártyámról és a legdurvább, hogy a tranzakciós előzmények között nem szerepel ez a tétel, tehát bizonyítani sem tudom, hogy én akármit is rendeltem. Apróbetűs résznél írja, hogy "if you are charged for a cancelled item, we will refund you within 1-2 business day" vagyis ha már kifizettem visszautalják a törölt termék díját, de hangsúlyozom, nem tudom lekérdezni a számlámról ezt az átutalást!

2018. júl. 4. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
Azért ilyenkor elgondolkodom, hogy a magyar oktatási rendszernek vajon miért nem célja, hogy gondolkodni tanítsa az embereket vagy valami gyakorlati ismeretet toljon rájuk pl. hogyan működik s bankkártyás fizetés.
2018. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem rossz címre hozták ki amit rendeltem. Az ügyfélszolgálatukkal online elkezdtem chatelni és következő héten ingyenesen elhozták nekem ugyan azt a cikket és vissza utalták az előzőre fizetett szállítási díjjat.


Pedig az előző csomagot valaki átvette a nevemben. Akár azt is csinálhattam volna, hogy valakivel átvetetem és úgy csinálok mintha soha sem kaptam volna meg.


Nem kértek semmilyen bizonyítást sem. Nekik fontos az ügyfél elégedettsége, szóval szó nélkül újra küldték.


Nem hiszem, hogy egy ilyen cég téged meglopna.


Valószínűleg valamit félre olvastál vagy a pénz lassan jön át. A nemzetközi tranzakciók 1-3 napig is eltarthatnak mire megérkeznek. Tudom ... mert már éltem külföldön és itthonról rettenetesen lassú volt az utalás.

2018. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!