Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor örüljek, hogy ingyen...

Ilyenkor örüljek, hogy ingyen cipőm van, vagy lépni illene valamit?

Figyelt kérdés

Párom meglepinek rendelt számomra netről egy leárazott cipőt. Nem tudtam róla, csöngetett a futár, aki amúgy munka miatt is szokott gyakran jönni. Hozott egy csomagot, én átvettem, ahogy szoktam. Aztán láttam, hogy ez most nem munka miatt jött ingyenesen átvehető csomag, hanem hatalmas utánvétes matricával ellátott, fizetős lett volna.

Nem fizettem érte. Szóljak a cégnek, vagy a futárszolgálatnak, vagy örüljek, hogy van egy ingyen cipőm?


2018. márc. 2. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is kérdezd meg a párodat, hogy tényleg nem fizette-e ki? (valószínű, hogy nem, de biztos, ami biztos)

utána meg szólj a futárszolgálatnak, mert az eladó cég úgyis keresni fogja az utánvét árát.

Nem tudom, mennyi volt a cipő, de csak maga a futárköltség is min. 1.000 ft, ami az eladónak a cipő árán felüli bukta, ha nem fizetsz.

2018. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, már tegnap kiderült, hogy nem fizette ki, ez tiszta sor.

Biztos, hogy nincs kifizetve.

A futárcégnek szóljak akkor, ne az eladónak?

2018. márc. 2. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármelyiknek szólhatsz, de ha a futárcégnek szólsz, akkor még akár vissza is tudja küldeni a futárt - így az eladóval már simán le tudják ők rendezni.
2018. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!