Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kirúgnak gyárból ebben az...

Kirúgnak gyárból ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha nem tudom 3 hónap után hozni a normát, de amit csinálok jó, tehát nincs selejt. Szerintetek így kirúgnak?
2018. júl. 7. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet. De kérdés, mennyire van lemaradva, illetve hogy azért van-e javuló tendencia, és van-e rá esély, hogy pár hónapon eléred.


(Tetű lassan dolgozva könnyű nem produkálni selejtet.)

2018. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A kérdés egyenlőre elméleti, de elgondolkoztam rajta, mert biztos mindenhol van egy szint , amit elvárnak. Ezért félek váltani.

Köszi a választ.

2018. júl. 7. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ezek a normák úgy vannak kitalálva hogy ember ne tudja teljesíteni, hogy ne keljen fizetni pluszt. Én emberből vagyok nem gépből, a gépet lehet állítgatni, legyen lassú, gyors, szuper gyors, ezért gép. Én nem izgatnám magamat a helyedben, keresgélnék a meglevő munka mellett mást.
2018. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
"Ezek a normák úgy vannak kitalálva hogy ember ne tudja teljesíteni," - a lusta munkavállalók tipikus szövege ez.
2018. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám,hogy ez a lustaságon múlik. Nem vagyunk egyformák, amit 1 tud teljesíteni, azt lehet a másik 3 nem. Igaza van a másodiknak, nem vagyunk gépek, nem lehet egyformára beállítani minket.
2018. júl. 7. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
# 4: Be..nálak én téged egy kézi-sorra aszem, nem adok 2 napot a kézsebészetén fetrengenél, a darabszámod meg a fele sem lenne az elvártnak :D
2018. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
4: Vagy menjél egy belező üzembe, 24E madár/nap, 3 ember. Bírnád, vagy pusztán csak lusta vagy ?
2018. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Na, de hogy a kérdésedet is megválaszoljam azon kívül, hogy keresgélj, igen, elképzelhető, hogy elküldenek. Nem gyár, üzemből ismerek valakit akit a próbaidő után lapátra tettek, pont ezért mert nem tudta lehozni az előírást.
2018. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Simán megcsináltam mindenhol a normát, direkt oda is kellett figyelnem, hogy ne lépjem túl.
2018. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!