Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés az hogy ha...

Milyen érzés az hogy ha kirúgnak egy gyárból? Hogyan történik meg a dolog?

Figyelt kérdés
Mert én megyek dolgozni egy gyárba, de mivel én egy életképtelen ügyetlen szar vagyok könnyen lehet kirúgnak majd.

2018. júl. 6. 13:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Betanított munkáról van szó.
2018. júl. 6. 13:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem zúzod le a fél gyárat, meg nem lógsz igazolatlanul, nem fognak kirúgni.
2018. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Szólnak, hogy holnap már ne menj, ennyi. Úgyis olyan szerződésed lesz, hogy megtehetik. A kirúgás alatt egyébként általában a fegye!mivel elbocsátást értjük, pl piás vagy.
2018. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Betanítanak majd, aztán szépen lassan bele fogsz jönni, és rutinból fogod tudni csinálni. Nem hinném hogy kirúgnának ha kicsit bénázol, sok helyen munkerőhiány van. Ahhoz nagyon fatális hibát kell csinálni.
2018. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van 4-es válaszoló
2018. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem fatális hiba nélkül is kirúgtak már legalább 10 helyről. Volt ahol próbaidő alatt, volt ahol fél év után. Vagy a kollegák fogtak össze ellenem, vagy a főnöknek nem voltam szimpatikus.
2018. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!