Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megoldható hogy...

Kapo1588 kérdése:

Szerintetek megoldható hogy media markt ajándék utalványból vagy ajándék erzsébet utalványból készpénzt csináljak (kifogytam sajnos teljesen a cashből)?

Figyelt kérdés
A media markt az ajándék kártya, abból ha veszek egy elektronikai cikket és másnap visszaviszem akkor szerintetek visszaadják készpénzbe? Vagy le kell vásárolnom? Az erzsébet utalvány ugyanez lenne csak dm-be vagy rossmanba, nem nagy összegre gondolok egy tizes körül, szerintetek kivitelezhető?

2018. júl. 12. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg valakit, a pultnál hogy ha kp-ja van fizessen azzal. Aztán vásárlás után odaadja a kp-t.
2018. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseidnek add el egy minimális kedvezménnyel, pl. ha van 10 ezred utalványban, 9 ezerért odaadod.
2018. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ismerőssel próbáld megbeszélni hogy te kifizeted kártyával ő meg odaadja neked kpban.

Az üzlettől függ hogy adnak-e vissza pénzt de általában nem szoktak, csak ha valami gyári hiba van.

Én is boltban dolgozom, és nálunk se lehet másképp pénzt visszaadni.

2018. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ismerős aki itt vásárolna, már én is próbáltam ezt. Ezért gondoltam a vissza váltásravagy az para?
2018. júl. 12. 08:43
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig válaszokat ment a zöld kéz:)
2018. júl. 12. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer karácsony előtt (nagy hajtás) vettünk egy magnót, utalványra, a kislányunknak. Hazajoztuk, amíg ő oviban volt, kipróbáltuk, kiderült, hogy pen-driveról szinte semmilyen formátumot nem játszik le (arra kellett volna, zenehallgatás, mesehallgatás), visszavittük még kari előtt, elmondtuk h nem jó arra, amire nekümk kéne, és simán kp-ba visszaadták az árát.

Mivel karácsony volt, gondolom leterheltség, meg olyankor "jófejek", így gond nélkül visszavették. Próba szerencse.

2018. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dm-ben nem fogják visszaadni, mediaba szerintem igen.


Ami biztos, obi-ban kp-t adnak vissza ha visszaviszed sértetlenül, anno az utalványt én tescoban és decathlonban is kp-ban adták vissza. Persze sértetlenül vidd vissza, és ne élelmiszert vegyél, én tescoban a kasszátol egyböl mentem a vevöszolihoz, 3 ágynemüt vettem, mondtam h benéztem a méretet. De nem érdekli öket a kifogás, nem kell meséket gyártani hozzá.

2018. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a tippet, a dechatlon se tűnik hülyeségnek, veszek egy cipőt ajándékba, aztán visszaviszem hogy nem kellett.

köszönöm hogy segítettek és nem hurrogtok

2018. júl. 13. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!