Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor holnap jön a...

Most akkor holnap jön a csomagom? GLS BŐV LENT

Figyelt kérdés

ezt az emailt kaptam a gls-től kiemeltem egy részletet:



Amennyiben a xy csomagszámú küldeménye ma feladásra kerül, úgy xy utánvét összeg fizetendő, melyet bankártyával is kiegyenlíthet a futárnál. Munkatársunk a csomagot a feladást követő munkanapon 8 és 17 óra között kézbesíti a következő cimre......



Most akkor feladásra került?

Várhatóan hozzák holnap?



2018. júl. 17. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan nem érted ami le van írva? Édes istenem....
2018. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értem, ez nagy gond?
2018. júl. 17. 12:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a gyakori kérdések oldal azért van, hogy olyan dolgokat megkérdezzünk, amiket nem tudunk vagy talán rosszul tudom?
2018. júl. 17. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez a szövegrészlet nem ad semmi információt arról, hogy ma feladták-e a csomagot, vagy sem. Így arról sem, hogy holnap kiviszik-e, vagy sem.
2018. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Általában a 14-ig rendelt terméket még aznap, későbbit másnap adják fel. Fog a futár jelentkezni, mikor kézbesítik.
2018. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat
2018. júl. 17. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

" Munkatársunk a csomagot a feladást követő munkanapon 8 és 17 óra között kézbesíti a következő cimre......"


Szerintem te azt nem érted hogy mi a feladást követő munkanapon. Ezt egyszerűen úgy kell érteni hogy a feladás utáni napon, még pontosabban ma feladták, holnap viszik a megadott időpontok között.


Sajnos nagyon sokan nem értik ezt a hivatalos kifejezést hogy feladást követő munkanapon, szerintem ha picit odafigyel valaki a nyelvtanórákon, telefonozás és alvás helyett akkor ennyit igazán illene megérteni, ha már egyeseknek a helyesírás, nem igazán szokott menni... Most nem rád gondoltam kérdező, csak általánosítottam.

2018. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Ahhoz képest hogy leszóljátok szerencsétlent pont ugyananynira nem megy nektek se az érto olvasás.

"Amennyiben a xy csomagszámú küldeménye ma feladásra kerül,,,"

Tehát ha ma feladják, akor másnap kiviszik. Ez egy automatikus üzenet, csak az derül ki belőle, hogy valaki előrejelezte, csomagot fog feladni. Ha ma elviszi a feladó pontra, akkor másnap kiviszik, ha csak csütörtökön viszi el, akkor péntekén szállítják ki

2018. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Márr itt is pontoznak az agyatlanok?
2018. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!