Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha wish-en ebay-en esetleg...

Ha wish-en ebay-en esetleg aliexpressen rendelek valamit, ami elég nagy méretű például egy kézi gépet, akkor azt hogyan szállítják ki?

Figyelt kérdés
Mármint az oké hogy elhajóztatják,de Magyarországon futárral vitetik, vagy postával? Illetve ha postával,akkor arról kapok értesítőt és rohangálhatok a postára,vagy hogy megy ez?

2018. júl. 18. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nem direkte futárral rendelted (pl. DPD), akkor posta fogja kivinni. Ha a saját címedre kérted, és nincs otthon senki, aki átvenné, akkor dobnak be értesítőt, és el kell menned érte a postára.
2018. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapból értesítőt fogsz kapni mert a nagyméretű cuccal nem fog a kézbesítő bohóckodni.
2018. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én amit eddig rendeltem, Kínából, kis csomag Magyar posta.

Németből, Egy cipős doboznál nagyobb csomagú kabát GLS/DPD vagy valami hasonló. De még németből, egy kisebb dobozú órát is futár hozta.

De ezeknél általában vagy írják, vagy ha van posta költség, akkor általában futár szállít. Persze ha Kínából jön azt nem tudom.

2018. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Meglett rendelve Elvileg GLS hozza :D
2018. júl. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!