Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valki tud valami kinti könnyű...

Faithhope kérdése:

Valki tud valami kinti könnyű fizikaii munkát? Gyári munkára gondolok vagy hasonló betanulhatóra! 20 (L)

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok ha tudtok vmit cég nével stb. Legjobb volna telefonszám és a cég neve!

2018. júl. 27. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Kinti? Omán jó lesz, vagy Dél-Indonézia?

Milyen nyelveken beszélsz? Szuahéliül, arabul, pandzsábiul esetleg?


De tudod mit, ennyi ésszel még itthon sem fogsz boldogulni, nem, hogy külföldön.

2018. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
A gyári munkák benti munkák, nem kintiek.
2018. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyelvtudásom niincs vagyis amit tudok nem mondanám annak! Magyarországhoz közel eső országokban keresek!
2018. júl. 27. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

És mi akadályoz meg 20 éves korodban, hogy kinézz egy célországot, és annak a nyelvét tanuld meg legalább alapfokon?

Nem kell hozzá bizonyítvány, de bárhova mész, minimális nyelvtudás nélkül semmit nem tudsz intézni, és csak az nem ver át, aki nem akar.

2018. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

" Legjobb volna telefonszám és a cég neve!"


Ha nem tudsz semmilyen nyelven, akkor mit csinálsz a telefonszámmal? Felhívod és magyarul kezdesz az osztrák/szlovén munkaadónak beszélni? :)

2018. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


A fenti hozzászólók ugyan kicsit nyersen, de szerintem elég világosan megfogalmazták:


Nyelvtudás nélkül ne akarj külföldön dolgozni. Tudom, mindenhol ezt írják és mondják, az ember pedig hajlamos ezt figyelmen kívül hagyni mint afféle opcionális tanácsot... pedig nem véletlenül mondjuk.


Ha nem beszéled a célország nyelvét, képtelen leszel tárgyalni a SAJÁT sorsodról. Fogalmad nem lesz mit írsz alá, ami már alapjában nem jó előjel... ha meg magyarokra hagyatkozol akik jófej módon szerveznek neked munkalehetőséget, akkor jó eséllyel ők fognak kijátszani - mert nyelvtudás nélkül ENNYIRE sebezhető vagy. Elvégre mit csinálnál? Elmész a rendőrségre? Sok szerencsét... ott sem beszélnek magyarul.


Szerintem érted te, hogy miről van szó. Tudom, ez nem az a válasz amit vársz, de az nem is fog jönni.

Tanulj nyelvet. Pont. :)

2018. aug. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!