Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízhatóak az...

Mennyire megbízhatóak az emberek a hasznaltalma.hu-n?

Figyelt kérdés
Meghirdettem egy iPhone-t a hasznaltalma.hu-n, de eddig csak külföldi vevők(angolok) üzeneteit kaptam az e-mail fiókomra. Kérdésem az, hogy mennyire megbízhatóak az ilyen vevők? Kell-e csalástól tartanom? Természetesen csak előre utalás vagy személyes átvétel játszik.
2018. júl. 31. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Tátott szájjal rohangálsz a ****erdőben. Hallottál már a nigériai csalásról? Mert amennyiben nem, akkor könnyen megvezetnek téged egy "előre utalás"-sal.
2018. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Semenyire . A külföldiek csalók hekkerek , a nigériai csalást és ez mutációit alkalmazzák naívakra .
2018. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló! Nem. Mégis honnan a ****-ból kellett volna hallanom róla? Kiírtam egy egyszerű kérdést, te pedig rögtön bebizonyítottad, hogy egy bunkó vagy.


2. Köszönöm a választ, jó látni, hogy vannak értelmes, toleráns emberek is ezen az oldalon. Ment a zöld kéz!

2018. júl. 31. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Elég a józan paraszti ész, meg az utóbbi években számtalanszor írtak róla (csak az a qurva buborék...)

Egy magyar oldalon hirdetsz és az angol nyelven író vevőd nem a több százmilliós világméretű angol nyelvű internetes piacokon keregél, hanem egy számára ismeretlen nyelvű oldalon böngészi az ájfónokat. Ugye, ez tökre valószerű.


[link]

[link]

2018. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A nigériai csalás közel 10 éve ismert, ha nem több.
2018. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1997-ben a szomszédomat is lehúzták vele, tehát minimum 21 éves a csalás!

Engem is érdekelne pontosan mikor született ez e csalási forma, hogy megtudjam ünnepelni a szülinapját :)

2018. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én most hallottam róla először, ezek szerint akkor idősebb, mint én. :D

Tegyük hozzá, hogy sosem szoktam ilyen oldalakat használni.

2018. aug. 1. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!