Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megérné ajánlott levélként...

Megérné ajánlott levélként vásárolnom?

Figyelt kérdés
Egy terméket szeretnék interneten keresztül rendelni. Maga a termék 1700 Ft, azt írják, a szállítás lehet sima levélként küldve, ami +250 Ft, vagy ajánlott, ami +900 Ft. Nem éppen életbevágó a termék, és tudok rá várni akármennyit. Én még nem igen kaptam ajánlottként feladott csomagot, viszont a Magyar Postával már volt néhány érdekes kalandom. Az érdekelne, szerintetek nagyobb eséllyel megkapom biztonságosan a terméket, ha fizetek még 650 forintot?
2018. aug. 1. 00:48
 1/2 anonim válasza:
Igen, aláírás nélkül nem fogják átadni a csomagot senkinek, a feladó is visszaellenőrizhető. Ennek ellenére személyes tapasztalatból tudom, hogy átadta egyszer a postás a szomszédnak az ajánlott levelemet simán, akivel kölcsönös az utálatunk :D Úgyhogy én konkrétan csak akkor javaslom, ha a forrás, ahonnan rendeled, nem tűnik teljesen megbízhatónak, amúgy nem.
2018. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ajánlott sajna nem szokott sokkal gyorsabban megérkezni, viszont kevesebb eséllyel veszejtik el valahol útközben. "Ajánlatlan" levelet simán lenyúlnak bármelyik postán, ha épp szimpatikus valakinek, aztán már hiába futsz utána.
2018. aug. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!