Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért tekintik sokan sikernek...

Miért tekintik sokan sikernek azt hogy egy nyugati országban mosogatnak meg takarítanak?

Figyelt kérdés

Ha meg valaki Magyarországon csinál hasonló munkát mindenki lenézi az illetőt hogy milyen lúzer.


f/27


2018. aug. 2. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
És a hr-esek miért büszkék magukra?
2018. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Te sikernek tekintetted a burgerforgató állásodat,Balázska?
2018. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert neked bármilyen fura, de még ott is előbb embernek néznek, ha takarítasz, mosogatsz, mint otthon. Jééé, mik vannak. És még netalán a pénz is jobb? (költői kérdés)
2018. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kettes : én séf voltam a mekiben,termelésirányító séf.

viszont sikeresnek nem igazán éreztem magam.

2018. aug. 2. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

LOL :D SElymes szamár .. Hát be..ok.


Mert dől a lé, valaki kifogja amerikát, korrekt munkáltató, korrekt munkaidő és jól megszedi magát. Napi 8 órával nettó 450 ezer elég szép 8 általánossal , nem ?! Tegnap hallottam valahol az utcán.

2018. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem tekintik sikernek, csak „ buszkek“ arra, hogy eltartjak magukat, egy idegen orszagban, ha mar Mo-n el van lehetetlenitve az ember. Kulonben azt csak a prolik hiszik, hogy kulfoldon kolbaszbol van a kerites!
2018. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát amikor én kijöttem Angliába semmi nyelvtudással, bizony sikernek könyveltem el, hogy engem vettek fel egy irodába takarítani. Örültem, hogy munkát kaptam úgy, hogy az angolt nem értettem, nem beszéltem.Sokáig meg is becsültem a munkámat, és csak akkor mentem másik helyre amikor már volt nyelvtudásom. Valahol el kell kezdeni, és szerintem mindegy hol élsz a munka soha nem szégyen.
2018. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Balázs visszatért!!!
2018. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk mert mosogatással kezdve simán lehet akármi is az adott helyen, nem "csak" mosogató.
2018. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!