Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki már rendelt a wish-ről?

Valaki már rendelt a wish-ről?

Figyelt kérdés
Vélemény?

2018. aug. 6. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én igen.

Kb. 10 dolgot.

Augusztus 22-e a végső határidő a termékek megjovetelehez kb., de már a fele megjött.

2018. aug. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27 ezerszer megkérdezték ezt már....
2018. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, még soha senki.
2018. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, rendeltünk. Van akinek megjött, van akinek nem. Nekem kb 15ből 1 nem jött meg, mind kínai áru, de ne várj mást, tehát nem pro minőség, de nekem pont jó. Nagyobb tételekben nem érdemes vásárolni, inkább bizsut stb. Ruhából legalább egy mérettel nagyobbat vegyél, mindig olvasd el a részleteket és a véleményeket. Amit csak 100an vettek meg, azzal ne próbálkozz. A fizesd ki csak a szállítást jól hangzik, de olcsóbb ugyanaz a termék, ha ára van plusz a postaköltség. Ha nincs dombornyomott kártyád rakj x összeget paypalra. Ha valamit megrendeltél de mégse kell azonnal visszamondod és visszautalják az árát. A legtöbb cucc akár 2 hét után is megjöhet. Ennyi a tapasztalatom eddig.
2018. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tök mind 1 hogy meg jön-e Egy forintot nem veszítel. Mivel a buyer protector véd. Reklamálsz hogy x y nem jött meg és vissza kapod a pénzed. Nekem eddig 1 dologgal volt bajom. Egy póló el volt szakadva ami jött. 2 hét múlva kaptam is az újat és a bocsánat kérést. Nagyon jó netről vásárolni. Lassan biztonságosabb mint irl...
2018. aug. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!