Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan Indián bolt ahol lehet álomfogókat (dreamcatcher) venni és remélhetőleg még szépek is?

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy ne legyen azért annyira drága sem, ha valaki ír egy boltot az kérem írja oda a nyitvatartását is mert nem vagyok Pesti

2018. aug. 7. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt két westernes webáruház is, ma már ezeknek nincs nyomuk se. Google marad neked, ami nem reménytelen:

[link]

2018. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

[link] Jól megközelíthető helyen találod és este 7-ig nyitva van.

Plusz bolton kívül: [link]

2018. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Twilight
2018. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) én úgy néztem hogy van a westendben cserepvaros n. bolt, arról vélemény?
2018. aug. 7. 17:41
 5/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Biztos találsz ott is álomfogót mint dekorációt, de az nem indián bolt.
2018. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szigorúbban nézzük, e szempontból az inkaház sem indián, hiszen az álomfogó egy észak-amerikai (annak is északi része, algonkinok) dolog, az inkaház eleve azzal dicsekszik, hogy "andoki termékek". Ők legfeljebb ugyanúgy utánozzák, mint a meska komárom-esztergom-megyei "indiánja". De a lélek... Ki venne közép-norvég karikás ostort, vagy eredeti marseille-i matrjoska babát?
2018. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!