Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesóm kint él Angliában és...

Tesóm kint él Angliában és arra gondoltunk, hogy kitalálhatnánk valamit, hogy pénzt keressünk. Lenne rá tőkénk, csak nem tudjuk, mit lenne érdemes csinálni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kint egy jogi cégnél dolgozik, nekünk könyvelő és pénzügyi tanácsadó vállalkozásunk van.

Mit lenne érdemes oda kivinni, ide behozni? Milyen üzletet, két ország közötti átívelő vállalkozást lenne érdemes létrehozni? Hogy használhatnánk ki, hogy ő kint él, mi meg itt és közösen pénzt keressünk? Bármilyen ötletet szívesen veszünk!


2010. jún. 20. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A testvéred kint él,ti otthon.Miért nem beszélitek meg ti,hogy mi lenne a jó befektetés?

Hiszen ő látja,hogy ott kint mi az olcsó,mi a trendi,mi az ami nagyon megy..Ti ugyanezt látjátok otthon...Akkor miért nem kommunikáltok??

Én is Angliában élek..Voltak/vannak ötleteim,de ellenben veletek ,én nem tudom,hogy otthon mire van igény..

Ennyivel előnyösebb helyzetben vagytok...

2010. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm válaszod!


Kommunikálunk -igaz mostanában keveset- csak eddig nem volt valami jó ötletünk még és ezért gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek ötlete.

De igazad van, meg kell nézni ott és itt mi az ami jól megy, mire lenne kereslet.

2010. jún. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!