Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok Skrillel...

Miért nem tudok Skrillel fizetni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A skrill egyenlegem feltudtam tölteni kártyával,viszont a skrillről nemtudok fizetni a feltöltött összeggel. Ezt irja:"Your available balance excludes 13.000HUF nit eligible for online gambling. And your available balance excludes 13.000 HUF uploaded with mastercards and these funds cannot be used for payments to merchants." Szóval amiért feltöltöttem a skrillt az az hogy pokerstarsra befizessek vele, de se oda se másik szerencsejáték oldalra nem engedi. Ezt látom irja is,hogy nem lehet. De miért nem? Más tud Skrillel fizetni. Gondoltam akkor Netelleremre feltöltöm a Skrill egyenlegem 3% dijért cserébe de oda se enged befizetni. Gyakorlatilag semmire nem lehet költeni? Mire jó ez?

2018. aug. 12. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
amikor feltöltötted a kártyáról az egyenlegedet, akkor volt ott egy két kis gomb, az egyik gambling purposes a masik non-gambling purposes. ha a feltöltéskor nem választottad a gambling opciót, akkor ezt az összeget már sosem használhatod szerencsejátékra.
2018. aug. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ui. nem tudom, hogy ha megint feltöltesz és a gamblinget választod, akkor engedi-e vagy vissza kell utalnod magadnak és újra feltölteni, én az utóbbit választottam, amikor egyszer véletlenül félrenyomtam a gombot, így működött.
2018. aug. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!