Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire költenétek 120 rugót?

Mire költenétek 120 rugót?

Figyelt kérdés

Nemtudom voltatok-e már így de mindig tervezgetem,hogy ezt meg azt veszek majd ha lesz egy kis feles pénzem viszont mikor végre van ötletem sincs és hülyeségre verem el..

19 éves egyetemista vagyok nyári munkával megkeresett pénzről van szó. Ti mire költenétek a helyembe? :)


2010. jún. 21. 00:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Add nekem és én elköltöm helyetted.


Amúgy egy jobb számítógépre mert ez a mostani egy fostalicska.

2010. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi volt a célod, amikor elmentél erre a nyári munkára, amivel kerestél (keresni fogsz) 120 rugót? Költsd arra, amiért elvállaltad a munkát!

Ha csak az volt a célod, hogy kipróbáld magad, és keresed a módját, hogy mit tudnál csinálni, és mivel tudnál pénzt keresni, akkor fektessd ezen tapasztalatok megszerzésébe.

1, Amíg nem találsz értelmes felhasználást, tedd be a bankba.

2, Olvass el néhány könyvet Robert Kiyosakitól és lesz ötleted, hogy mit kezdj a pénzzel. Azt tudom, hogy én mit kezdenék vele, de az én vagyok. Te meg te.

2010. jún. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ha előrelátó vagy, befekteted valamibe. Viszont, ha most szeretnéd élvezni a munkád gyümölcsét, vegyél mondjuk egy telefont, egy használt robogót, egy játékkonzolt, esetleg ruhákat, vagy utazz el valahova. Az ötletek tárháza kifogyhatatlan, csak az a baj, hogy a pénz nem. =)
2010. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből jó üzletet tudnék nyárra,de nem árulom el.20/F
2010. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Vennék egy Cort X2-es gitárt
2010. jún. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

En elmennek nyaralni valahova.

Pl. egy het Egyiptom vagy Tunezia.

Az emlek egy eletre szol es soha nem veheti el toled senki!

2010. jún. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A felét beraknám bankba, lekötném - jövőre, vésztartaléknak; meg hízik kicsit talán, ha hosszabb ideig otthagyom. A másik feléből meg végre kicsit kipótolnám a ruhatáramat, vennék egy hálózsákot és valami nyári koncertjegyet, -bérletet... eddig sosem tellett ilyesmire, szeretném kipróbálni, "megkóstolni" az ilyesmit. :)
2010. jún. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy közelíted meg!

Nekem az egyik felem elmenne a legjobb bulikba (part1, exit ...stb)

A másik felem befektetné, hogy majd 2-3év múlva menjek el világ körüli utakra és habzsoljam az életet!:)


Én is 19éves vagyok és kísértetiesen hasonló helyzetben voltam 2-2,5éve. A második felem győzedelmeskedett:)

Mára már kft-met igazagatom, nekem dolozik anyám, apám és nem kell ilyeneken gondolkodnom, hogy Tunézia vagy Balaton hanem egyszerűen csak elmegyek Tunéziába!

(jó befektetés lehet egy laptop is vagy bármi ami a tanulásod szolgálja hisz a tanulás a legjobb befektetés!!!)


Szerintem fektesd be valamibe, bár ezt a vállalkozó felem mondja. Te tudod,ezt neked kell eldöntened

2010. jún. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Whúúú. Ruhákat vennék. Meg még ruhákat. Visszaadnám a tartozásaimat is.
2010. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

120 ezer ftot mégis mibe lehet befektetni hogy 1-2 éven belül világkörüli útra mész?

max ha herkába fekteted...

2010. jún. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!