Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl szép fiúk. Ha megkapná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szép fiúk. Ha megkapnátok 1 szép csajt azért cserébe, h szép ruhákat, cigit, vennétek neki (mondjuk költenétek rá minden hónapban 15-20 rugót). Járnátok vele?

Figyelt kérdés
kív. vagyok, ki h gondolja...annyi panaszkodó posztot olvastam mostanában, h sokan csalódtak lányokban, sokan vannak egyedül, és szeretnének v.kit maguk mellé, h érdekel, ha más esélyük nem lenne arra, h jó nőt találjanak, így belemennének-e a dologba. :D
2010. dec. 16. 19:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Látom valami ribanc lehetsz aki dolgozni se akar és élösködne szegényeken :)
2010. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hajlandó egy bérbarátnőt felszedni. És nem is fizetnék egy fityinget sem.
2010. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szép,csak jóképű!:D Egy fityinget nem kapnál bébi!
2010. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alapból nem nyerő az a csaj aki cigizik.
2010. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene a csaj, mert van bennem egy tartás, undorodnék magamtól.
2010. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nem, van barátom, és dolgozok is, csak kíváncsi vok.
2010. dec. 16. 19:22
 7/26 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de nekem mesélték barátnők, ismerősök, hogy társkeresőkön, közösségi oldalakon különböző pasik küldözgetnek levelet, hogyha a csaj eljár velük ide-oda, meg nyilván lefekszik velük, akkor bármit megvesznek nekik... stb. Tehát vannak ilyen férfiak.
2010. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Funktasztikus ***** válasza:
nem sohaaxD nekem is kel a pénz nem hogy másra költsem:P ez felejtös kis csillag:D
2010. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Moszuke ***** válasza:

fhuhuúú hogyne mindig is ilyen lányra vágytam! gyere fussunk össze valahol, viszek neked egy karton cigit meg új ruhákat is.

aztán ne lepődj meg ha agyonverlek (,de csak egy picit) és utána eláslak élve.


hát a viccet félretéve azt becsülöm benned, hogy te ezt nyíltan "vállalod", hogy ilyen vagy.. sok nő csinálja ugyanezt, de ők kussban használják ki a férfiakat. benned legalább van ennyi gerinc, hogy kimondod..

ha nem lenne a téma ennyire visszataszító még a végén megkedvelnélek:)

22/f

2010. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ez nem járás.

Ez prostitúció.

2010. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!