Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Viagogo-s jegyek ugye megérkez...

Viagogo-s jegyek ugye megérkeznek?

Figyelt kérdés

Sajnost elkövettem azt a hibát, hogy Viagogo-ról rendeltem jegyeket. Több, mint 200.000 forintot költöttem. Persze, persze ráhúztak valamennyit, ezt utólag aztán már olvastam is, hogy sajnos a jegyeket jóval drágábban kapom meg, mint ha valami tisztességes oldalról rendelek. De ezt a tényt már elfogadtam, egyefene, kifizettem, egy Paul McCartney koncert nekem a világon mindent megér!

De a jegyek azért meg fognak érkezni, ugye? Annyira nem lehetnek csalók, hogy meg se küldjék őket...ugye? Mert ha már kifizettem nekik 226.000 forintot, akkor nehogy már az legyen, hogy nem tudok elmenni álmaim koncertjére, amire már hosszú évek óta el akartam menni, csak mert nem küldik el a jegyeket. (Elvileg e-mail-ben fogják őket küldeni a koncert előtt (2018/12/05) egy héttel. Olyat már hallottam, hogy valaki Viagogo-ról rendelt, a jegyeket postán kellett volna megkapnia, de azok elkeveredtek. De ha e-mail-ben küldik, akkor azért meg fog érkezni ugye? Mit gondoltok?



2018. aug. 22. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

ha megvetted, akkor minimum kapnod kellett volna egy e-mailt visszaigazolásként.


ha azt megkaptad, akkor abban mi van?


ha e-vouchert vettél, tehát amit email-ben küldenek, akkor azt a vásárlás után küldik. nincs ilyen, hogy a koncert előtt egy héttel...


bár ha meg ennyivel többe kerül, az is lehet, hogy postán kérted, és már a szállítás is benne van meg a kezelési költség...én nem tudom, ennyi információból semmit nem lehet leszűrni.

2018. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A visszaigazoló e-mail-ben annyi volt, hogy egy héttel a koncert előtt küldik a jegyeket e-mail-ben. És drágának meg nem azért volt ilyen drága, mert felszámolták a jegyek kiszállítását, csak hát egy Paul McCartney koncerten azért vannak ilyen magas árak. Egy jegy volt 113.000 forint, s ketten megyünk. Igazából azért kérdeztem ezt, mert sajnos utólag olvastam neki a Viagogo-nak és sok helyen azt írják, hogy megbízhatatlanok, hamis jegyeket értékesítenek, egy jegyet akár több embernek is eladnak, de valaki azt is írta, hogy a jegye egyáltalán meg sem érkezett. (Bár az övé postai úton keveredett el)
2018. aug. 22. 22:03
 3/6 anonim válasza:
100%

Olyanról még nem hallottam, hogy az elektronikus jegyet egy héttel előtte küldik el. O.o

Megnéztem McCartney oldalán, hogy mennyi egy jegy. A londonira pl. a legdrágább 136 font, ami 46 ezer forint kb. A Viagogo meg híres arról, hogy 2x-3x drágábban árulnak jegyeket, már ha egyáltalán megkapod/érvényes.

2018. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves Kerdező!

Végül megérkeztek a jegyek, és érvényesek voltak?

2019. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igen én is kiváncsi vagyok, sikerült? :)
2019. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Viagogo egy hírhedt átverős oldal. Végül mi lett? Nagyon sajnálom, ha nem jutottál el. Én még hál istennek épp megúsztam, de majdnem náluk vettem Bon Jovira.
2019. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!