Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Innen biztonságos rendelni?

Innen biztonságos rendelni?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 24. 22:00
 1/8 anonim válasza:
68%
mivel igen márkás és drága szerszámok vannak, biztos nem valami kamu oldal
2018. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha én kamu oldalt akarnék csinálni, biztos márkás cuccokat tennék fel jó áron, azután lelépnék a pénzzel.
2018. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy elég gagyi oldal, azt sem tudni ki üzemelteti, nem túl bizalomgerjesztő, persze ettől még lehetnek korrektek.
2018. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát igen...elég bizalomgerjesztő egy olyan oldal, aminek az üzemeltetője még egy értelmes domaint sem tud vásárolni...
2018. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%

Sehol egy cégnév, még adatkezelésnél sem, a közösségi média linkek semmit sem érnek (az adott oldal főoldalára mutatnak), a honlap nem biztonságos kapcsolattal rendelkezik (ingyen van az SSL tanúsítás), a domain tulaja kínai, a céget angolnak írja...


Én biztos, hogy meg sem próbálnék innen vásárolni. Persze sokan beveszik, hogy jók az árak...

2018. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az tűnt fel, hogy cégnév és székhely sincs feltűntetve. Felejtős az oldal, köszönöm a válaszokat.
2018. aug. 25. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem rendelnék innen.
2018. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok support-ot az oldalon, sem elérhetőséget. Ne rendelj innen.
2018. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!