Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazon. De-ről szeretnék...

Amazon. De-ről szeretnék rendelni, mire számíthatok a szállítás során?

Figyelt kérdés

Még egyszer sem rendeltem külföldről. Amit eddig információt összeszedtem, az annyi volt, hogy 39 euró fölött ingyen szállítanak Magyarországra, de ez azt jelenti, hogy Magyarországig lesz ingyen és a belföldi szállításért fizetnem kell vagy teljesen ingyen van a lakásig?

Amennyit most tervezek rendelni nem éri el a 39 eurót de van benne free delivery termék is, ez akkor biztosítja a teljes rendelés ingyen szállítását legalább Magyarországig?

A szállítás végig UPS-vel történik vagy Magyarországon belül már a posta szállítja hozzám? Az összes felmerülő költséget ki tudom fizetni az Amazon oldalán vagy még számítanom kéne további szállítási költségekre is?

Azt valahol meg lehet adni, hogy postán maradó legyen a szállítmány vagy ha UPS szállítja , akkor valamilyen átvételi ponton vehessem át?



2018. aug. 25. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiírja mennyi a szállítási díj az összesítőnél
2018. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nincs ingyenes szállítás 4 vagy 6 euro.
2018. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor a végén az összesítésnél kifizethetek mindent (szállítás+termékek)? Nem lesz olyan hogy a futár plusz pénzt kér el?

Azt lehet tudni előre hogy melyik szolgáltató szállítja ki közvetlenül a címre?

2018. aug. 26. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Futárnak már semmit nem kell fizetni.


Futár hozza.

2018. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor rendeltem Kindle ebook olvasót, akkor UPS elhozta Magyarországig, itthon meg posta. Persze postás nem hozta ki, csak bedobott egy cetlit és átvehettem a központban.
2018. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Ment a zöld kéz:)
2018. aug. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!