Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyon lebegtetik az új...

Nagyon lebegtetik az új gazdasági válságot. Mit gondol a T. publikum, érdemes e most lakást eladni? A

Figyelt kérdés
minek az elmúlt 3 évben 5,5 milliót emelkedett az ára? 8,5 millióról 14 millióra? Tudom nem nagy pénz, de egyszer már átéltem egy elhúzódó áresést,ami után gyakorlatilag 10 év után jött vissza az ár.

2018. szept. 19. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

A leégés csak 1 a sok probléma közül ami egy ingatlant érhet.

Mondjuk az aranyat be lehet rakni egy bankszéfbe. A bank meg biztosított. Az értékének hosszú távú növekedésének csak egy töredéke a bankköltség. Tarthatod otthon széfben is. A legnagyobb biztonságot az adja ha sennki nem tud róla hogy neked van (maximum így névtelenül írom én is le). Nekem már régóta van befektetési aranyam ezért elég jó pluszban vagyok vele.

2018. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Széffel két probléma van: 1. szinte sehol nincs szabad széfbérlés, kihalásos alapon megy. 2. jelentős a költsége, annyira hogy jócskán mínuszba leszel pár millió összegnél is.


Tovább a visszaváltásnál (eladásnál) is buksz egy kövéret mert sokkal olcsóbban veszik vissza mint amennyiért vetted.

2018. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 ez vagy:

[link]

2018. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!