Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen szakmát érdemes tanulni?

Milyen szakmát érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Elsősorban most Szobafestésre gondoltam, ami ebben bent van a tapétázás,mázolás is. Ezt találtam most olyan egyszerűbbnek, bár lehet hogy szívesen dolgoznék másféle munkában is, pl. burkoló, vagy esetleg víz-gáz szerelő, annak ellenére hogy kicsit tartok tőle.

De ez csak az én gondolatom, aztán lehet jobban járnék ezekkel mint szobafestőként.

Na mindegy, igazából nem tudom mit szeretnék, 26 éves vagyok és szeretnék már valamit kezdeni magammal, tapasztalat meg tanácsokra lenne szükségem hogy melyik szakmát vagy illetve melyik hasonló szakmát érdemes tanulnom, de attól félek hogyha kitanulok bármit is, utána hova merre menjek?

Félek hogyha az emberek nem keresnek engem, mert nyilván olyanokat keresnek akiket már ismernek és tudják róluk hogy ügyesek, nekem hogy lesz ismeretségem? Nem tudom igazából ez az egész hogy működik. Nem szeretném feleslegesen sem kitanulni a szakmát aztán nem tudok benne dolgozni.

Szeretném ha valaki leírná, melyik szakmával lehetne jobban keresni, miből van több kereset,munka, és miután kitanultam a szakmát akkor hogyan merre?

Lehet hülyeségeket mondtam, de számomra ez teljesen új.. nem tudom milyen így dolgozni, eddig gyárban dolgoztam csak és már nagyon unom.



2018. szept. 9. 11:49
 1/1 anonim válasza:

Ha szakmát szeretnél tanulni, akkor szerintem az lenne fontosabb, hogy olyant tanulj, amit SZERETSZ csinálni. Nem éri meg, hogy megtanulj valamit, amit idővel ugyanúgy meg fogsz únni, mint a gyári munkát.


Fontos, hogy szeresd csinálni és jó legyél benne. Ha megtanulsz valamit, ami jobban meg van fizetve, de nem vagy elég jó benne, akkor hiába tanultál meg egy olyan dolgot, amivel elméletben több pénzt kereshetsz - nem fogsz.


Végezz jó minőségű munkát, szeresd amit csinálsz, legyél kitartó, mert akkor az ajánlásokból jönni fognak a kliensek. Az első lépések nehezek lesznek és a vártnál kevesebbet fogsz keresni, viszont ha komolyan gondolod az egészet, akkor hosszú távon gondolkozz.


Nem árt egy kicsi marketing tudás is, könnyen találsz ingyenes videókat az interneten, amiből tanulhatsz. Tanuld meg eladni a szolgáltatásodat, a legtöbb titok ebben rejlik.

2018. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!