Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri e-gépkocsi nyereménykön...

Megéri e-gépkocsi nyereménykönyvet venni OTP-nél?

Figyelt kérdés

300 ezer forint értékben gondoltam. Azt írták, hogy ugyanannyit kapok vissza, ha visszaváltom. De tranzakciós díjak vannak, azok engem terhelnek igaz? Akkor még se ugyanannyi lesz.

A pénz 1-2 évig bent lenne minimum.

Milyen arányban költsek el 300 ezret? Tehát van 10,20 és 50 ezres. Leírás szerint az 50 ezressel nagyobb esély van nyerni.

Ha holnap (szept 21) veszek címleteket, akkor az októberi sorsoláson még nem vehetek részt?

Minden tapasztalat érdekel, előre is köszönöm.


2018. szept. 20. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy mindegy milyen címleteket veszek. 1db 50 ezres nyerési esélye ugyanannyi mint 5db 10 ezresnek.
2018. szept. 21. 00:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk kb. 25 éve van több (6-7) gépkocsi nyereménybetétkönyvünk. Eddig még nem nyertünk.


Ennek annyi az esélye, mint a lottó telitalálatnak.

2018. szept. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze szerencsejáték ez. Valahol olvastam a nyerési esélyeket, és azért nem olyan durva mint a lottó 5-ös.

Szomszéd pl nyerte az autóját (nem az otp-nél). A kérdés az, hogy 300 ezer ft maradjon a folyószámlán, vegyek betétkönyvet, vagy másba fektessem? Kb 2 évig nélkülözni tudom az összeget.

2018. szept. 21. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
19380 Ft-ot buksz ha állampapír helyett ebbe rakod. És ezt a 20 rongyot is fel lehet rakni utána ruletten a nullára és máris van 700 ezred ha nyersz és fényévekkel több esélyed van nyerni.
2018. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!