Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az a szándékom, hogy...

AZONAL kérdése:

Ha az a szándékom, hogy gyorsan, legálisan és egyszerűen gazdagodnak meg, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lehetséges mert rengeteg ember megcsinálta.

2018. okt. 4. 02:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Értem :/ és annyit még el tudnal mondani,hogy Pesten mennyire tudna érvényesülni egy vidéki egyetemet vegzett diplomás személy?(természetesen IT szektorban)


Vagy Budapesten csak a Pesti műszaki egyetemen végzett személyeket preferálják?

2018. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a többi területet, de én bölcsész diplomával dolgozom webfejlesztőként. Ezen a területen a referenciák és a szakmai tudás számít mert nem tanítják egyetemen a legfrisebb webes technológiákat.
2018. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A gyors megazdagságot felejsd el,szépen lassan.Tüzz ki célokat,ne halgass senkire aki le akkar húzni,csak annak a véleményét fogad el akit szeretsz.Legyél okos,tanulmámyoz hasonló emberek életpályáját,könyvet,azt csináld amit szeretsz ,amihez értesz,gondolkodj mi nincs a világba még(a szakmádban föként)Ne hasonlitgad magadat senkihez ,ne irigykedj.Ha meglátsz egy 40 milliós kocsit akkor ne azt mond hogy kár hogy nekem nincs hanem hogy nekem hogy lehetne.Ezért sikeresek a zsidók. Akkár milyen szakmád van gondolkodj ,ne búslakodj ha 120 ezret keresel,ha tanulód a világot,a kritikákat meghalgatod át gondolod ,ki szortirozod ami igaz akkor lehet szerencséd!! Ne add fel!!!!! Légy okos!!!
2019. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!