Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni a...

Tudnátok nekem segíteni a lottó kérdéssel kapcsolatban? Pro contra, vélemények stb

Figyelt kérdés

kéne pár előny és hátrány a lottóval kapcsban.. pl kérdések szerint:

1. megéri-e lottózni?

2. be kéne tiltani a lottózást?

3. a lottó való egyáltalán a tvbe?

stb.. projektet kell csinálnom róla de érdekelne hogyan látják mások is a lottózást, pl pro contra esetében, meg ilyesmi. előre is köszi :)


2018. okt. 9. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

1: Nem éri meg - ki lehet számolni, hogyha annyi szelvényt veszel, hogy BIZTOS legyen közte öttalálatos, a nyeremény összege nem fedezné a kiadást

2: Nem kell betiltani, ilyen elenyésző esélyek mellett nem okoz akkora szerencsejáték-függőséget, mint mondjuk a cseresznyés tőzsde

3: Televízióba azért adják, mert nem mindenki hallgat rádiót, vagy olvas hírportált

2018. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. ha nyersz és többet, mint amennyit belefektettél, akkor megéri :)

De általában pont a szegényebbek lottóznak és 1-2 szelvénnyel, amivel nem sok esélyük van, szóval nekik nem éri meg.

2. szerencsejáték. Ezzel az erővel minden szerencsejátékot be kellene tiltani. Inkább a játékfüggőség kialakulása ellen kellene valamit tennie az államnak és a Szerencsejáték Rt-nek.

3. nem láttam még sorsolást a tv-ben, nem tudom miből áll, de ha 5 perc az egész, akkor miért ne, ha meg csinálnak hozzá nagy körítést (dínom-dánom, zene-bona), akkor meg miért ne :)

2018. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :) ha van még ötlet nyugodtan írjatok..:)
2018. okt. 10. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!