Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van magyarországon olyan...

Van magyarországon olyan csomag átvételi pont, ahova tudok magamnak rendelni harmadik féltől előre kifizetett terméket?

Figyelt kérdés
Van egy webshop, nem lehet pick-pack point ot kiváélasztani, csak címet lehet megadni, amit nem szeretnék, és sajnos messzi is van a bolt, így oda nem is tudok elmenni szermélyesen. Ezért kéne egy olyan hely, ahova megrendelhetem a nevemre, vagy az ő nevükre, előre kifizetve az árut, és akkor ott én átvehetném. Budapesten lakom! HELP PLS!
2018. okt. 9. 20:51
 1/6 anonim válasza:
84%
Témakörből itélve műpéniszt rendeltél magadnak. D.
2018. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
Én is arra tippelek mint az #1-es 😄 amúgy vannak postapontok vagy MOL kutakon is át lehet csomagot venni. De az ilyesmit általában diszkréten szokták becsomagolni, tehát nem írják rá mi van benne és nem is látszik
2018. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nincs rajt a csomagon hogy műdörrentőt tartalmaz.
2018. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

De attól még lehet, hogy nem egyedül lakik és megkérdezik, vagy rájönnek.

De itt inkább arról van szó, hogy az üzlet elől szeretné a személyazonosságát elrejteni.

2018. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Még a feladó is álnéven lesz. Szexshopban kp-val fizettem és a tranzakciók között más néven jelent meg. Ahogy előttem is írták, ezeknél nem látszik, mi van benne (ha normális a bolt).
2018. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szexshopban kp-val fizettem és a tranzakciók között más néven jelent meg


Pénztárcád küld sms-t?

2018. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!