Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alkalmazás után ha benyújtom...

Alkalmazás után ha benyújtom a diplomámat a munkáltatónak ők mit szoktak vele csinálni? Leellenőrzik, maguknál tartják, lemásolják és mappába teszik?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok és érdekelne az alkalmazás procedúrája.


Abból indulok ki, hogy mesterképzésnél az alapképzésem diplomáját kérték, leellenőrizték, hogy valódi-e majd maguknál tartották mind a két év alatt.


2018. okt. 18. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszaadják, csak másolni szokták. Ellenőrzés cég- és pozíciófüggő.
2018. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, mikor odaadod, általában lemásolják és visszaadják pár percen belül. Ellenőrizni nem minden esetben szokták. Egyébként a mesterképzésed során is vissza kellett volna adnia az egyetemnek az alapképzési diplomádat. Ha a valódiságát szeretnék ellenőrizni, ahhoz nem kell két év, egyébként meg a tiéd, tudsz rá vigyázni te is és nem kizárt, hogy a képzés közben szükséged lehet rá. De mint tudjuk, a teljhatalmú Tanulmányi Főügyintéző Mancikák világában ez is másképp működik.
2018. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Visszaadták amikor leállamvizsgáztam, most minden nálam van, csak kiváncsi voltam, hogy ez a munka világában is így megy-e.


Köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 18. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A cég nem tarthatja magánál se a diplomád, se a nyelvvizsgád se más bizonyítványod eredeti példányát, maximum másolatot.
2018. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!