Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik hogy lakóhelyemtől 40...

Létezik hogy lakóhelyemtől 40 km-re lévő városba 3000 ft a postaköltség egy 70 grammos telefontokra? Csomagként adtam fel utánvéttel és 3000 a postaköltség. Magyar postával

Figyelt kérdés

2018. okt. 22. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy milyen messzire adod fel, belföldön mindenhová ugyanannyiba kerül a csomagfeladás postával. Amúgy létezik, ennyiért adtad fel, az utánvét elég sokat dob rá, azt meg te tudod. Itt egy kalkulátor is: [link]
2018. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

postàn maradó ajánlott levélként megúsztad volna 800 ft-ból vagy sima ajánlott levélként maximum 1200 ft-ból.


Az utànvét miatt dràga.

A posta a pénzkezelés miatt elég sok díjat felszàmol.

2018. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
... meg a csomag miatt drága. Levélként harmada lett volna.
2018. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most kuldtem egy taskat...levélként adtam fel postán maradóra és 2200...

Hogy van ez

2018. okt. 31. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem levél volt...


Egy kétkilós ajánlott levél 1400Ft-ba kerül...

2018. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt még oda írnám hogy akinek küldtem az küld vissza nekem pénzt szóval szerintem ez a probléma hogy ezt csak utanvettel lehet ajánlottként gondolom nem ha pénzt várok vissza érte
2018. okt. 31. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Cimbi, okt 22-én leírtam, hogy ”Az utànvét miatt dràga.

A posta a pénzkezelés miatt elég sok díjat felszàmol.”


Azért volt annyi, mert a postànak a TE pénzedet kell kezelni, beszedni a címzetttöl, eljuttatni hozzàd.


Milyen nyelven írjam még le?:)

2018. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!