Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ma délután adtak fel egy...

Ha ma délután adtak fel egy csomagot elsőbbségivel, akkor mikorra esélyes, hogy megkapjam? Holnap már várhatom vagy inkább csak hétfőn?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha rossz kategóriába írtam.

Vagy az is számít, honnan hova?


2010. jún. 24. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Csomagot nem lehet elsőbbségivel feladni, csak levelet. Az viszont lehet, hogy nagy alakú levél. 2 kilóig elmegy levélként. Ha elsőbbségi levelet vársz azt elvileg holnap meg kell kapnod. Ideális esetben a csomagnak is meg kellene érkeznie.
2010. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mármint levél. Köszi a kiegészítést. Tehát nagyméretű borítékban van, amit várok. De jogos, nem csomag, mert az más tészta... én fogalmaztam rosszul.
2010. jún. 24. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
hivatalosan: az elsőbbségi levelek 85 %-ára vállalnak garanciát, hogy egy munkanapon belül megérkezik ;)
2010. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hivatalosan 90% felett megérkezik. Így van írva a Posta weblapján.
2010. jún. 25. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!