Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes foglalkozn...

Szerintetek érdemes foglalkozni a TRON valutával?

Figyelt kérdés

2018. okt. 29. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2018. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit kifejtenéd bővebben?
2018. okt. 29. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2018. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalataid vannak ezzel? Elsősorban azokat olvasnám el szívesen.
2018. okt. 29. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


miért akarsz venni, amikor az elmúlt 1 évben szinte csak csökkent az értéke? Kivéve a nagy kiugrást amikor mindegyik kriptopénz értéke nőtt egy darabig...

2018. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van, tökéletesen összefoglalja ez az oldal a tényeket. Idő közben én is találtam egy oldalt, ahol diagramba foglalva illusztrálták az értékcsökkenését ennek a valutának. Köszönöm a válaszodat.
2018. okt. 29. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:

A Tron azt ígéri, hogy szebb, jobb, olcsóbb és gyorsabb lesz mint az Ethereum. Ha elkezdenek fejleszteni rá dolgokat, akkor lehet belőle valami.


Kicsit túl sok szerintem most az okosszerződéses platform. 2-3 db kivételével ki fognak halni idővel, de amelyik megmarad, az hosszú távon sokat fog érni. Hogy melyik lesz a befutó, azt nem tudom, de a helyzeti előny az Ethereumnál van.


Bármibe is fektetsz, azzal akkor fogsz pénzt keresni, ha olcsón veszel, és drágán adsz el. Nem akkor kell bitcoint (vagy akármi mást) venni, amikor már túl van 20x növekedésen az elmúlt 12 hónapban, hanem akkor, amikor csönd van, és senkit nem érdekel.


Szerintem nagyjából vége a medvepiacnak. Aki el akart adni, az már eladott. Nem is mennek az árfolyamok sehova már hónapok óta. Most 1-2 évig csönd lesz, aztán kezdődhet a hype elölről.

2018. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!