Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mely munkaterületen, szakmában...

Mely munkaterületen, szakmában van lehetőség azonnali, pár hét fizetetlen szabadság kivételére?

Figyelt kérdés
Vagy ha vállalkozó / önfoglalkoztató, akkor csapot-papot (ügyfelet, kuncsaftot) otthagyni és elutazni az országból pár hétre?
2018. okt. 31. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Barmelyikben, amennyiben nem zavar hogy 1. nem kell tobbet visszamenned mert a harmadik ilyen 'par het' utan kirugnak, 2. az ugyfelek nem jonnek tobbet vissza hozzad mert megunjak hogy neha 1 het, neha meg 2 honap alatt vegzel a munkaval.


Kisgyerek vagy te meg. A felnottek vilaga nem ugy mukodik hogy gondolsz egyet es par hetre (wtf...?) csak ugy eltunsz mert neked surgos dolgod tamadt, kotelezettsegek, felelosseg, ilyesmik vannak.

2018. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értelmes hozzászólás volt.. nyilván ugyanezekre a nehézségekre gondoltam én is, ezért tettem a kérdést. Nem kifogást keresek, hanem megoldást erre a problémára.


Szeretnék olyan emberekkel (elsősorban pedagógus végzettségű hölgyek) a kapcsolatot felvenni, akik bajba jutott külföldi kisgyermekes családokhoz segítségként ki tudnának utazni hosszabb-rövidebb időre.


Kérdés, hogy hol tudnám felkutatni őket, mivel valóban elég elenyésző lehet a számuk.

2018. okt. 31. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha alkalmazott vagy, nagyjából sehol. Az emberek és a cégek is TERVEZNEK előre, mi a fenéért kéne valakinek AZONNAL külföldre mennie?
2018. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Ha vállakozásod van és a mindennapi működéshez nem kell a jelenléted, oda mész, ahova szeretnél. Persze nem akármeddig, mert összedőlhet a rendszer kontroll nélkül (bár a legtöbb lépés jól automatizálható ma már). Sikeres vállalkozó ismerőseim nem szenvednek kárt, ha elmennek nyaralni évente többször akár.


Gaál Kristóf Egyről a kettőre rendszere pont erről szól amúgy. Hogyan lépj úgy egyről a kettőre, hogy a jelenléted hiányában ne menjen tönkre a vállalkozásod. Ismered?

2018. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

A kérdezö nem tudja felfogni, hogy értelmetlen dolgot akar.

Itt az elözö kérdése, ott már elmondták neki, hogy ilyet nem talál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2018. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

'nyilván ugyanezekre a nehézségekre gondoltam én is, ezért tettem a kérdést.'


nyilvan gondoltal sok mindenre, de a kerdes feltevesebol nemigen lehetett rajonni mit akarsz es foleg miert. a gondolatolvasok, tisztanlatok, kavezacc-josok meg a szomszed rovatban laknak, nem itt.


amugy meg tenyleg teljesen irrealis elkepzeleseid vannak (igy az eredeti kerdesedet elolvasva). ertem en hogy sz*r a helyzet, de amikor kikoltoztel, erre nem gondoltal? az ottani ismerosok, kollegak, stb. is megoldjak valahogy, nyilvan nehez, de nem lehetetlen.

2018. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!