Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Léteznek netes zsebpénzkeresés...

Léteznek netes zsebpénzkeresési módszerek?

Figyelt kérdés

Semmiképpen nem az ostoba, kattintgatós lehúzós oldalakra gondolok, hanem tényleg meg is dolgoznék a zsebpénzért. Tudom, hogy ez elég tág fogalom, de elsősorban a szövegekhez értek, több történelmi publikációt is írtam már, amiket próbálnék most kamatoztatni. (Nyilván nem az ilyen írások izgatják az internet népét). Akár korepettáció, akár külön megrendelés alapján végeznék munkákat olyanoknak, akiknek felkészítés kell történelemből vagy gondban vannak egy-egy hivatalos szöveg megfogalmazásával, esetleg források, vagy hosszabb történelmi-társadalomtudományi tanulmánymunkák szükségesek a saját munkáihoz.

Egyáltalán van itt erre bármennyi lehetőség, vagy marad a chaturbate? :D

16



2018. nov. 1. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Chaturbate részen jót röhögtem :D


Amúgy van több lehetőség is neten, de ez egy jó kiinduló pont, hogy értesz valamihez. Ha ezeket angolul is meg tudod csinálni, akkor még jobb, csak hirdetned kell magad a megfelelő helyeken.

2018. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!