Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb "üzlet"...

Mi volt a legnagyobb "üzlet" amit valaha megcsináltál?

Figyelt kérdés

vettél valamit amit 2x annyiért adtál el?

befektettél ami aztán nagyon bejött?

vállalkoztál ami sikeres lett?

cseréltél valamit amivel jobban jártál mint a másik fél?


apróságot is írhatsz, mi volt eddigi legjobb üzleted?



2018. nov. 6. 02:12
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem rossz dologra koncentrálsz ha ilyen érdekel.


A nagy üzlet egy folyamat része, sosem egyetlen esemény. Nem az a nagy buli, hogy megveszel valamit, majd ha felmegy az ára eladod 3-szor annyiért, hanem hogy valamilyen módon rendszeresen pénzt csinálsz egy bizonyos szakértelemből.


Nem az a nagy üzlet, hogy a topfocista aláír a Real Madridhoz, kap 2 millió eurót kézbe és keres 10 millió eurót évente onnantól, hanem az, hogy éveken át keményen edz, hogy remek focista legyen. És amikor már remek focista az ajánlat úgyis jön.

2018. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha pl. 97 forintra végződik a vásárlás és lefele kell kerekíteni akkor készpénzzel fizetek ha meg pl. 98 forint és felfele kerekítenék akkor kártyával. Bombaüzlet.
2018. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az még semmi utolsó! Én 10x megyek be a boltba ha 12Ft a zsemle, azzal még nagyobbat lehet szakítani.
2018. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól nyomod, tesó, ez a nagy üzlet az első is megmondta hogy a rendszeresség a lényeg!
2018. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintenm nem hulyeseg a kerdes, erdekes dolgokat lehetne olvasni a valaszok kozott. A poen valaszok is jok voltak :)


Nos en 99-ben ujsagos bodeban diakmunkaztam egy honapig. Ott arultam illegalisab a napfogyatkozas nezo szemuvegeket, mintegy “veletlen” kint felejtettem parat a pulton es folyamatosan kerdeztek h ez elado e? Aki gyanus volt hogy bekopne vagy ellenor annak nemet mondtam.

Kb 1 hetig toltam es 100% koruli haszon volt. A menniseg nem volt sok talan 20-30 db.

Erdekes volt? :)

2018. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a 2. és 3. válaszon hangosan felnevettem :D


1. válaszoló: tisztában vagyok vele, a befektetett munka és idő a bombaüzlet, csak szimplán kiváncsi vagyok hogy mégis anyagiakban kinek-mi jött össze eddig a legjobban :)


4. válaszoló: igen, ilyenekre gondoltam köszönöm :)

2018. nov. 6. 15:48
 7/7 LuckeY-ista válasza:
0%
Ágybaszarás keményen
2018. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!