Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti feltüntetnétek a szolgáltat...

Ti feltüntetnétek a szolgáltatásaitok árát saját weboldalatokon?

Figyelt kérdés
Ha igen, vagy nem, miért.

2018. nov. 9. 15:00
1 2
 11/17 TappancsMancs ***** válasza:

Én is csukom be kapásból. Az ár aki versenytárs és akarja meg is tudja, elég neki jópár érdeklődést kezdeményeznie e-mailekben és annyi. A vevőkkel meg ki van cseszve.


Közértben miért nem titkolják az árat?


Továbbá lehetőséget ad akár magasabb árakra is ha valaki jól öltözött.


Másik még amennyire tudom az árak feltüntetése kötelező.

2018. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Van olyan termék, ahol igen. Van, ahol nem. Az egyik ilyen termék a nyílászáró, amit fentebb említettek. Mivel ezek szinte mindig egyedileg, pontos méretre vannak készítve, nehéz egy szabvány árat adni. Plusz az alkatrészektől (pl. profil, vasalat, üveg) is függ az ár, melyek a vásárló igényein múlnak. Itt szükség van helyszíni felmérésre, kiszállításra, beépítésre is (nem minden esetben), ami miatt az ár újra képlékeny. Persze vannak kedvezmények is, melyek változhatnak. Konkrét ára nincs egy nyílászárónak, amíg annak méretei, és a vevő igényei nem ismertek.
2018. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#13: ilyen esetben lehet feltüntetni néhány tipikus példát.

Pont ilyen ablakos ügyem volt. Engem csak nagyjából érdekelt volna az ár, mert gondolkodunk a cserén.

Így saját magukat szivatták mert úgy kértem ajánlatokat, hogy konkrét tervem még nincs is. Pedig ha lett volna néhány szemléletes példa nekem az is elég lett volna.

2018. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 TappancsMancs ***** válasza:
Azt kellene érteni e téren, hogy más a közinformáció és az ipari vagy üzlet titok. :) Kapásból csukom be az olyan oldalakat, mert nem vesződök vele.
2018. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy vállalkozó nem tud vagy nem akar árszabással foglalkozni, amikor elemi érdeke lenne, akkor önkéntelenül is felötlik az emberben, hogy vajon mivel nem tud vagy nem akar még foglalkozni?
2018. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#14


Én vagyok az ablakos, a 4-es. Pont így voltam én is, de mivel nekem nincs konkrét tervem, ezért én nem is vesződtem vele.

Megkérdezhetem, neked nagyjából milyen árfrekvenciát írtak? Azért azt nem hiszem el, hogy egy átlag árat ne lehetne kiírni:

pl. a legegyszerűbb, legolcsóbb kivitelt (fapados) és ahhoz jöhetnének mindenféle "csicsák", plusszok.

Az alapra meg kiírja, hogy az alapár.

Mégis, azért hadd tudjam már, hogy 50 ezer egy ablak vagy 150 ezer...

2018. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahol nincs feltüntetve, ott feltételezem, hogy azért, mert drága, és nem akar elijeszteni, ezért már eleve nem foglalkozok vele.

Én nyelvtanfolyamokat vezettem korábban, a honlapon fel volt tüntetve az ár, így csak az keresett meg, akit tényleg érdekelt, nem futottunk felesleges köröket.

2018. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!